Умови використання

Користувача угода
1. Умови використання сайту zegor.kiev.ua

1.1. Дане угоду користувача (іменоване надалі Угода) є договором публічної оферти веб-сайту http://www.zegor.kiev.ua (далі — Сайт) між Адміністрацією сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач) та регламентує умови користування сайтом.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається приєдналася до цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:
• порядок використання Сайту,
• Політика конфіденційності,
• обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
• порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт www.zegor.kiev.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних чи комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.
2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет-магазин «ZEGOR» залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні СМС про наші акції, просто зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся або надішліть листа з відмовою від розсилки на пошту: smesitel-magazin@mail.ru. При відмові ми зобов’язуємося виключити Вашу електронну адресу з СМС-розсилки.
2.3. У процесі реєстрації на сайті ви отримуєте логін і пароль, за збереження яких ви несете відповідальність.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, в разі якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов’язану з членством Користувача, з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані-файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.zegor.kiev.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надані